Prodejce/prodejkyně nových a ojetých vozů

společnost: AUTO UNIKOM / pracoviště: Autosalony Unikom a.s. (Citroen, Peugeot, Kia, Škoda – Kutná Hora, Kolín) / publikováno: 04.09.2020

Popis pracovní pozice

Hrubá měsíční Mzda od:

23000

Do:

Dle výkonu

Pracovní náplň: Prodej nových vozidel, komunikace se zákazníky, poradenství, tvorba kalkulací financování a pojištění.

Požadavky: Slušné vystupování, komunikativnost, obchodní duch, ochota učit se a pracovat.

Zaměstnanecké výhody:

Zázemí ryze české silné firmy s rodinným přístupem k zaměstnancům

Výborný kolektiv přímo na pracovišti

5 týdnů dovolené, příspěvky na životní a penzijní pojištění, stravenky, ošatné

Služební telefon, možnost využívat firemní tarif i pro rodinné příslušníky

Kontaktní osoba:

Petr Drahovzal

Tel.:

603560570

drahovzal@unikom.cz

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa a životopis budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.

Byl jsem informován že:
Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání z důvodu uschování životopisu pro budoucí nabídku zaměstnání. Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu: osobnidata@unikom.cz