Kariéra

Technik STK

Unikom - STK s.r.o.
Kutná Hora, Hrnčířská 207
03.09.2019

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: vzdělání střední s maturitní zkouškou v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel nebo ukončené střední vzdělání s výučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel; praxi ve výrobě nebo opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let, bezúhonnost, řidičský průkaz; není ve střetu zájmu k provádění technických prohlídek, ve střetu zájmu je osoba, která: provozuje podnikání nebo jinou samostatnou vydělečnou činnost, je členem orgánu právnické osoby podnikající v prodeji, opravě vozidel nebo vykonává závislou práci spočívající v prodeji, opravě vozidel.

Pracoviště: UNIKOM - STK s.r.o. - Hrnčířská 207, 284 01 Kutná Hora

Nástup od: Ihned

Kontaktní osoba: p. Tomáš Balvín, tel: 602 385 780, e-mail: sekretariat@unikom.cz

Vyplňte formulář

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa a životopis budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.
Byl jsem informován že:
Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání z důvodu uschování životopisu pro budoucí nabídku zaměstnání. Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu: osobnidata@unikom.cz