30 let UNIKOM Kariéra

Automechanik

AUTO UNIKOM
Kutná Hora
06.05.2023

Popis pracovní pozice:

Pozice vhodná i  pro absolventy
Popis pracovní pozice:
opravy a údržby motorových vozidel, montáž příslušenství

Platové ohodnocení:  nástupní plat od 30 000,-, po zapracování platový růst v závislosti na výkonu, přístupu k práci a nadšení.

 

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na zdraví ve výši 3 000,- Kč (masáže, vitamíny, pobyt na podnikové chatě v Albrechticích v Jizerských horách, fitness),  stravenkový paušál, příspěvek na stravování, slevy na servisování vlastního vozu, slevy na mobilního operátora, peněžní odměna k životnímu jubileu a k odchodu do starobního důchodu.

Nástup od: ihned

Pracoviště:  autosalon Škoda, Hrnčířská 214 Kutná Hora,
                      autosalon KIA, Citroën, Čáslavská 217, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Zuzana Reimannová, tel: 777 421 986, e-mail: sekretariat@unikom.cz

Pracoviště: Kutná Hora

Nástup od: Ihned

Kontaktní osoba: Zuzana Reimannová, tel: 777 421 986, e-mail: sekretariat@unikom.cz

Vyplňte formulář

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa a životopis budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.
Byl jsem informován že:
Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání z důvodu uschování životopisu pro budoucí nabídku zaměstnání. Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu: osobnidata@unikom.cz