30 let UNIKOM Kariéra

Účetní velkobchodu - zboží

OVO UNIKOM, A.S.
Hrnčířská 193, Kutná Hora
13.05.2022

Popis pracovní pozice:

Hlavní pracovní poměr s nástupem co nejdříve

Náplň práce:

-          zadávání a účtování došlých faktur zboží

-          párování příjemek s fakturami

-          kontrola příjemek v účetních systémech Navision a Sidus

-          kontrola a oprava salda

-          urgence nedošlých faktur / opravných daňových dokladů

-          třídění došlé pošty

-          zástup velkoobchodu účtárny – fakturace odběratelům

Požadavky:

-          SŠ vzdělání s maturitou

-          základní znalost účetnictví

-          zájem o práci v oblasti administrativy a účetnictví (předchozí praxe není nutná)

-          zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

-          čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

-          nástupní plat 25.000 Kč hrubého

-          stravenkový paušál

-          5 týdnů dovolené

-          příspěvek na volnočasové aktivity

-          možnost stravování v podnikové kantýně

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na zdraví ve výši 3 000,- Kč (masáže, vitamíny, pobyt na podnikové chatě v Albrechticích v Jizerských horách, fitness),  stravenkový paušál, peněžní odměna k životnímu jubileu a k odchodu do starobního důchodu.

Pracoviště: UNIKOM,a.s. OVO - Hrnčířská 193, Kutná Hora

Nástup od: Ihned

Kontaktní osoba: Veronika Telenská, tel: 778 525 729, e-mail: telenska@unikom.cz

Vyplňte formulář

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa a životopis budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.
Byl jsem informován že:
Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání z důvodu uschování životopisu pro budoucí nabídku zaměstnání. Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu: osobnidata@unikom.cz