30 let UNIKOM Kariéra

Stavbyvedoucí

Stavební závod UNIKOM
Čáslavská 217, Kutná Hora
03.01.2023

Popis pracovní pozice:

Požadujeme vyučení v oboru – Střední průmyslová škola stavební

Platové ohodnocení
:  Od 35 000

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na zdraví ve výši 3 000,- Kč (masáže, vitamíny, pobyt na podnikové chatě v Albrechticích v Jizerských horách, fitness),  stravenkový paušál, příspěvek na stravování, slevy na servisování vlastního vozu, slevy na mobilního operátora, peněžní odměna k životnímu jubileu a k odchodu do starobního důchodu..

Pracoviště: Čáslavská 217, Kutná Hora

Nástup od: Ihned

Kontaktní osoba: Jaroslav Nádvorník, tel: 602 384 456, e-mail: nadvornik@unikom.cz

Vyplňte formulář

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů, beru tímto na vědomí a souhlasím, že mé osobní údaje v rozsahu titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa a životopis budou zpracovány společností UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora.
Byl jsem informován že:
Tento souhlas je platný po dobu 5 let anebo do jeho odvolání z důvodu uschování životopisu pro budoucí nabídku zaměstnání. Odvolání může být učiněno kdykoliv, a to písemným oznámení na tuto adresu: UNIKOM, a.s. Hrnčířská 193, 28401 Kutná Hora nebo na následující emailovou adresu: osobnidata@unikom.cz